Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii De ce permit moderatorii atacuri mizere la persoana?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

De ce permit moderatorii atacuri mizere la persoana?

Este vorba de mesajul urmator:
www.avocatnet.ro/content/for...
care nu constituie absolut nimic altceva decat un atac mizer la persoana, neinvitat, fara nicio legatura cu subiectul etc. Nici macar nu se justifica sa ma obosesc sa il discut. Am dat si report de mai multe ori, insa sta acolo de mai multe zile deja.

In timp ce moderatorii au fost foarte grabiti sa stearga mesajele mele ca fiind 'off-topic' sau ca s-a mai discutat si in alta parte subiectul...
Daca apreciati ca un raspuns reprezinta atac la persoana,aveti facilitatea "Raporteaza abuz"
Iaca inca un topic semnat aidu.
Pai daca
Nici macar nu se justifica sa ma obosesc sa il discut.

de ce l-ati mai deschis? :)

Vai ce m-am mai amuzat!
Am mentionat deja ca l-am raportat de mai multe ori.
Comentariul respectiv nu se justifica discutat. Totusi, se justifica discutat oful meu ca, comparativ, mie imi decimeaza moderatorii topicurile deschise si mesajele...!!!