avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1074 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Scrisoare Finante si Taxe
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Scrisoare Finante si Taxe

Buna ziua, azi am fost sa ridic o scrisoare recomandata din partea primariei iar pe plic scria finante si taxe eu neavand 18 ani. In acea scrisoare eram instintata ca am de platit 150 de lei la finante in termen de 15 zile altfel voi fi executata silit. Amenzi nu am deloc. Ma poate lamurii cineva va rog frumos?
Cel mai recent răspuns: ContSters256771 , utilizator 11:19, 9 Ianuarie 2015
Va poate lamuri scrisoarea primita. Ce scrie in ea ca trebuie sa achitati? Ce fel de taxe?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plata taxei de timbru mioara54 mioara54 Buna seara,va rog frumos daca puteti sa ma lamuriti intr-o problema.Eu am un proces ptr o amenda de neplata rovinietei in 2012.La acel moment numai eram ... (vezi toată discuția)
Notificare de la intimat SkillerBz SkillerBz Am primit o notificare de la Intimat,prin care sunt obligat sa platesc suma de 350 de lei titlu de cheltuieli de judecata ,reprezentand onorariu de avocat ... (vezi toată discuția)
Somatie si titlu executoriu pfa MrDerpson MrDerpson Salut, Astazi am fost sa ridic o recomandata de la posta. Kinder Surprise de la ANAF: somatie + titlu executoriu (pe ambele este trecut numarul dosarului de ... (vezi toată discuția)