Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Scrisoare Finante si Taxe
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Scrisoare Finante si Taxe

Buna ziua, azi am fost sa ridic o scrisoare recomandata din partea primariei iar pe plic scria finante si taxe eu neavand 18 ani. In acea scrisoare eram instintata ca am de platit 150 de lei la finante in termen de 15 zile altfel voi fi executata silit. Amenzi nu am deloc. Ma poate lamurii cineva va rog frumos?
Va poate lamuri scrisoarea primita. Ce scrie in ea ca trebuie sa achitati? Ce fel de taxe?