Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract prestari servicii
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract prestari servicii

Buna ziua. Rog tare mult sa-mi rapundeti daca un contract de prestari serviicii care este doar stampilat de beneficiar nu si semnat este valabil sau nu. Prestatorul a semnat si stampilat. Multumesc.
Pentru a fi valabil, contractul trebuie semnat de ambele parti
~ Conținut șters la cerere ~