Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita-poprire salariu
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita-poprire salariu

Buna ziua,
As dori sa va intreb daca in cazul unei popriri pe salariu deja facuta, salariul fiind luat prin caserie, as putea sa imi fac din nou un card da salariu la o banca?M.as putea trezi cu contul blocat???

Multumesc mult!
Da, sunt sanse foarte mari pt ca de regula poprirea se trimite si bancilor.