avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 225 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale firme de consultanta privind invitatiile pt cetateni ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

firme de consultanta privind invitatiile pt cetateni straini

stie cineva daca sun firme care ofera consultanta sau eventual fac invitatii in cazul cetatenilor straini:">
Daca doriti sa obtineti informatii despre modalitatea in care puteti face o invitatie unui cetatean strain, puteti accesa siteul Ministerului de Externe al Romaniei , unde veti gasi toate detaliile, conditiile , cat si modelul de invitatie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Invitatie cetatean marocan simonaamer simonaamer buna! am si eu o mare rugaminte sa-mi oferiti informatii in legatura cu procedura de invitatie a unui cetatean din Maroc...ce pasi trebuie sa urmez? si daca ... (vezi toată discuția)
Casatoria cu un cetatean strain alina iulia alina iulia in urma cu 3 ani de zile am cunoascut pe un site de socializare un cetatean strain, am hotarat sa ne casatorim si sa locuim in Romania. Viitorul meu sot este ... (vezi toată discuția)
Invitatie pt cetatean strain in rom cojocaru  diana cojocaru diana exista un document oficial ( invitatie pt un cetatean strain ) in rom ? sau un Model de invitatie dupa care ma pot inspira .Am o fetita care nu e inca cetatean ... (vezi toată discuția)