Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cumulare venituri cu pensie anticipata partial
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cumulare venituri cu pensie anticipata partial

Am depus Dosar de pensionare anticipata partiala, dar voi inregistra venituri din inchiriere apartament (cca 15000 lei/an) si venituri din dividende (cca 30000 lei/an). Intru cu ceva din aceste venituri in zona de incompatibilitati?
Multumesc, nu am obsevat link-ul:-/...