Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Informatie privilegiu imobiliar
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Informatie privilegiu imobiliar

Unde se poate afla dacă pe un apartament din sectorul 1 s- a constituit un privilegiu imobiliar în favoarea unei Asociaţi de Proprietari
La Oficiul de cadastru si publicitate imobiliara din localitatea unde este apartamentul gasiti sarcinile impuse acestui apartament, inclusiv privilegiul imobiliar instituit de asociatia de proprietari.