Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Grila de salariu
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Grila de salariu

Buna ziua.Lucrez in invatamant ca institutor II , vechime sub 2 ani si gradul definitiv.As vrea sa stiu cum se calculeaza salariul. Mentionez ca am si 10 % spor de vechime in munca.Cum se aplica grila de salarizare din invatamant.
Multumesc!
Se calculeaza in Edusal. Mergeti la secretariat sa va explice. Fluturas de salariu nu primiti?