Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverinta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverinta

In perioada noiembrie 1988-iunie1990, am lucrat la institutul de proiectari CCSITUIATF Bucuresti (de pe Calea Grivitei) ca inginer proiectant. Avand in vedere ca nu detin date actualizate despre acest institut (cert este ca nu mai exista, nu stiu daca s-a transformat sau priatizat), as dori sa aflu carei institutii trebuie sa ma adresez in vederea obtinerii unei adeverinte de salariat, cu toate veniturile realizate in aceasta perioada, grupa de munca avuta, contributii la bugetul de stat etc. Va multumesc !
Incercati la Arhivele Nationale - Direcţia Municipiului Bucureşti
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: dmb.an@mai.gov.ro