Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Cerere oferta servicii - in ce categorie sa adaug ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Cerere oferta servicii - in ce categorie sa adaug cererea??

Buna seara,,

As dori sa adaug o cerere de oferta servicii dar nu stiu exact in ce categorie sa incadrez aceasta cerere.

Pe scurt, detin un credit imobiliar la o banca din Romania, dupa 7 ani de zile de plati suma nu a scazut cu nici macar 1 cent(credit in euro).

As dori sa ma ajutati sa incadrez corect cererea mea.

Multumesc anticipat
Cred ca doar Drept civil ati putea selecta din lista care este acum. Precizati in text ca doriti sa fiti contactat de specialist in litigii cu bancile.
Multumesc f. mult pentru ajutor