Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita

cum execut pe cineva care a ascuns conturile si care refuza sa plateasca ,executorul cica nu a gasit conturile. ma pot adresa bancii nationale direct pentru a afla daca are conturi ca persoana pe care trebuie sa o execut plateste facturile la utilitati bilete de avion etc. deci exista fonduri si nu inteleg cum pot fi descoperite aceste conturi. a trecut un an de zile si executorul nu a reusit acest lucru.mentionez ca cel pe care trebuie sa il execut are sechestru asigurator pus de p.i.c.c.j. si o ipoteca pe imobil. ce pot face in continuare ??
Comunicati executorului toate informatiile pe care le detineti
Daca apreciati ca executorul intentionat tergiverseaza,schimbati executorul judecatoresc