Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Avertisment neintemeiat
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Avertisment neintemeiat

Tocmai mi-a fost acordat avertisment, in topicul:
www.avocatnet.ro/content/for...

Topic care a fost inchis, desi s-au postat doar 2 raspunsuri.
Nu s-a explicat de ce s-a inchis subiectul sau de ce mi-a fost sters raspunsul, indicandu-se doar: Ar putea spune si altii ca nu si-ar dori astfel de intrebari nesfarsite.
Prin urmare, avertismentul este vadit abuziv.
Bună seara. Moderatorul v-a explicat motivul aplicării avertismentul. Nu este abuziv, este întemeiat. Va rog sa urmați îndrumarea domnului moderator. Numai bine.
Nu sunt de acord ca moderatorul v-a explicat motivul aplicării avertismentuli. A spus doar ceva neinteligibil. Explicatie inseamna sa inteleg care este motivul.
Eventual cu vreo referirie la regulament, sa pot verifica in ce consta incalcarea. Asa... practic a zis ca 'asa vrea el'.

Cat despre pentru a nu genera discuții nesfârșite și inutile, acest topic va fi închis.
Banuiesc ca dupa 'logica' asta domnul moderator ar trebui sa inchida tot forumul, eventual tot internetul.
Pentru mine este extraordinar de important sa aflu parerea specialistilor care poate au avut tangenta in activitatea lor cu informatii despre legislatia altor tari.
Este complet inedit sa trebuiasca sa argumentez de ce ma intereseaza un subiect. Dar daca pe moderator nu il intereseaza... asta nu e motiv sa ma impiedice pe mine sa il discut.
Buna ziua,
Inchidem si prezentul topic.
Va rog sa respectati indrumarile moderatorilor.
Numai bine.