Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... partaj
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

partaj

1)sedintele de judecata in tribunal se inregistreaza audio?
2)daca intr-un proces de partaj la tribunal exista mai multe incheieri de sedinta asemanatoare si luarea unei hotarari stagneaza ce este de facut?
3)care sunt caile de atac in situatia in care se pierde procesul de partaj la tribunal?
sedintele de judecata sunt inregistrate. Apelul este calea de atac.