Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bursa de studiu
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bursa de studiu

Buna. Daca un student a aplicat pentru o bursa de practica in strainatate iar acesta are niste datorii la finante, iar problema ar fi ca studentul trebuie sa isi deschida un cont bancar pentru ca ajutorul financiar pentru bursa ii va fi virat in cont. Intrebarea mea este daca cei de la ministerul de finante va face proprire pe cont chiar daca banii proveniti sunt pentru a face practica. Multumesc
La noi orice este posibil ar fi mai bine sa încercati sa stingeți aceste datorii ptr a nu intimpina dificultăți.