Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Drepturi salariale
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Drepturi salariale

Cum pot accesa tabelul de creante daca administratorul nu vrea sa stea la discutie cu noi.Am cerut si in scris sa ne treaca in tabel,am facut o cerere comuna cu toti salariatii disponibilizati (100)cerere facuta din 24 nov 2014,si nici acum nu ni sa dat un raspuns.
Puteti depune o sesizare la judecatorul sindic.
multumesc de raspuns