Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Marirea salariului minim in perioada concediului de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Marirea salariului minim in perioada concediului de odihna

daca un angajat este in concediu de odihna din 29.12.2014 pana in 14.01.2015 , si in 15.01.2015 inceteaza contractul individual de munca, ii se mai mareste salarilu de la 900 lei la 975lei?
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~
Da, i se va mari salariul de la 01.01.2015 la 975 lei.