Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CIM pentru titularul unei intreprinderi individuale
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CIM pentru titularul unei intreprinderi individuale

Titularul unei intreprinderi individuale poate fi propriul angajat cu contract individual de munca?
Titularul unei intreprinderi individuale nu poate fi propriul angajat cu contract individual de munca.