Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Intreprindere individuala - titularul poate fi ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Intreprindere individuala - titularul poate fi salariat al propriei intreprinderii?

titularul Intreprinderii individuale se poate angaja in cadrul I.I-ului cu contract individual de munca ?
Titularul Intreprinderii individuale nu se poate angaja la propria I.I.