Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Contabilitate agenție publicitate
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Contabilitate agenție publicitate

Buna ziua! Am următoarea speța: o agenție de publicitate face cataloage de prezentare, mape, cărți de vizita, calendare pt clienți săi. Agenția executa grafica după care se trimite la tipografie de unde ii este facturat printare ( printare cala A4xexemplare, coalaA3 xexemplare etc). Cum fac efectiv înregistrările? Ce facturez clienților si cum descarc gestiunea? Mulțumesc!
SARA2014, utilizator