Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Bar -fast food
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Bar -fast food

Buna. As dori sa deschid un cafe bar, dar sa pot servi si o portie de cartofi prajiti un gratar, minuturi. Nu stiu daca in romania se poate asa ceva impreuna, sau trebuie ori bar ori fast food. Va rog daca sunteti in tema sa ma ajutati cu ceva răspunsuri sau sugestii. Multumesc anticipat.
Puteti sa seviti si minuturi dar sa aveti in actul constitutiv codul CAEN specific si va trebuie in plus si autorizatii speciale de la primarie,etc exact ca si pentru bar