avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 721 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proba testimoniala
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Proba testimoniala

Buna ziua. Am de facut o intampinare la o actiune cu o societate de asigurari. Reclamanta a propus proba testimoniala. Conducatorul auto poate fi propriul lui martor??
Cel mai recent răspuns: Gabriel Klein Kiritescu , utilizator 10:34, 11 Februarie 2015
Buna ziua,
NU, va trebui sa aiba un martor daca doriti si dumneavoastra proba testimoniala.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Divort-primul termen de judecata getastroe getastroe Buna ziua, Pe data de 12.11.2018,avem prima infatisare la tribunal. Cererea de divort a fost introdusa de sotul meu. Este o problema daca nu ma prezint,ce ... (vezi toată discuția)
Problema polita asigurare auto rca MeMyselfandI2 MeMyselfandI2 Buna ziua Astazi am primit o citatie prin intermediul caria sunt chemat intr-un proces in calitate de interveninent, in proces cu o anumita persoana in ... (vezi toată discuția)
Divortul Adrianadrian69 Adrianadrian69 de curand am primit citatia de a ma prezenta la divort , as dori sa stiu daca pot sa contest actiunea depusa de sotie pe motiv ca nu din culpa mea sa produs ... (vezi toată discuția)