Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proba testimoniala
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Proba testimoniala

Buna ziua. Am de facut o intampinare la o actiune cu o societate de asigurari. Reclamanta a propus proba testimoniala. Conducatorul auto poate fi propriul lui martor??
Buna ziua,
NU, va trebui sa aiba un martor daca doriti si dumneavoastra proba testimoniala.