Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proces pierdut
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Proces pierdut

Buna ziua

Unde se mai poate apela dupa ce ai pierdut und proces si recursul,daca simti ca esti neindreptatit.

Multumesc
Mai sunt caile extraordinare de atac ale contestatiei in anulare si a revizuirii, insa acestea se introduc pentru niste motive strict limitative prevazute de lege.
Multumesc unde as putea sa aflu aceste motive strict limitative.?