Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Plata CASS
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Plata CASS

Am un PFA.
Cu sediul in jud Dambovita.
Acum un an mi-am schimbat si domiciliul fiscal pe Dambovita.
Medicul de familie e in Bucuresti (pendinte de CASMB).
Pana acum (inclusiv in 2014) am platit regularizarile de impozit (pentru 2013) si CASS la trezoreria sector 6 Bucuresti unde aveam domiciliul fiscal.
Unde trebuie sa platesc acum regularizarea CASS pentru anul 2014?
Multumesc anticipat pentru raspuns,
Liana Geamanu
La administrația la care aveti la acest moment sediul.
av_silvia_margineanu, utilizator
Multumesc mult,
Liana Geamanu