avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 537 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Masura 121
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Masura 121

Buna ziua.Am accesat masura 141 ptr.apicultura anul acesta fiind in anul 4 la verificare .Pot accesa masura121 sau nu am voie pana nu termin.acest program.sau poate trebuie refacut planul de afaceri in acesti doi ani pentru a continua finantarea?Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 19:54, 18 Februarie 2015
Din acest an exista alte programe, masuri. Aceste lamuriri le puteti obtine de la AFIR din judetul dvs.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vreau sa cresc vitei de carne, cum pot fi ajutat de apia costan costan locuesc antro zona rurala si am posibilitatea de a creste un numar de pana la 10 capete, de asemenea mar interesa posibilitatea de a construi un grajd pt. ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene nicu_maryia nicu_maryia Buna ziua.As dori sa stiu si eu daca pot obtine un imprumut de la fondurile europene pentru o firma individuala ? (vezi toată discuția)
Fonduri pt tineri intreprinzatori cz_beatrix cz_beatrix buna, as dori sa deschid o afacere si sa profit de fondurile pt tineri intreprinzatori oferite de stat; cum se procedeaza? care sunt demersurile si in ce ... (vezi toată discuția)