Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Masura 121
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Masura 121

Buna ziua.Am accesat masura 141 ptr.apicultura anul acesta fiind in anul 4 la verificare .Pot accesa masura121 sau nu am voie pana nu termin.acest program.sau poate trebuie refacut planul de afaceri in acesti doi ani pentru a continua finantarea?Va multumesc.
Din acest an exista alte programe, masuri. Aceste lamuriri le puteti obtine de la AFIR din judetul dvs.