Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua - apartament cu datorii
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua - apartament cu datorii

trebuie sa fac un imprumut cu ipoteca dar asociatia de locatari a ipotecat apartamentul pentru suma de 5300 am achitat datoria restanta de 3150 iar la penalitatile de 2150 am facut cu apaterm angajament de plata pe 12 luni pentru a fi scazute.acum ce trebuie sa fac pentru a il scoate de sub ipoteca cu asociatia?
va rog ma poate ajuta cineva cu un sfat?
raj4o, utilizator