Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salrizare 2015
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salrizare 2015

Am o nelamurire,mi s-a marit salariul cu 100 ron,dar orele suplimentare pentru sambete si duminici imi sunt platite la nivelul salariului vechi.E normal.
In ce perioada ati efectuat orele suplimentare ?