Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie urmas
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie urmas

sunt nascuta in noiembrie 1982,sotul a decedat in iulie 2011 am pensie urmas eu si copii mei de 3 respectiv 7ani.vat timp se acorda pensie mie??dar copiilor?multumesc!
Copiii vor primi pensie pana implinesc 26 ani daca urmeaza cursurile unei scoli. D-voastra ar fi trebuit sa luati pensie 6 luni.