Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Retrocedari
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Retrocedari

Buna ziua, mama a avut un teren care a fost colectivizat , am dori sa stim ce ar trebui sa facem sa putem intra in posesia lui sau a despagubirii. Terenul este in comuna Brazi si s-a construit combinatul PETROBRAZI pe el. Va multumesc.
Ati depus cerere? Acum e cam tarziu!
Vedeti mai jos termenele
[ link extern ]
DlGoe, utilizator