Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... reclama pe biciclete
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

reclama pe biciclete

Vreau sa dau spre inchiriere biciclete. Ce trebuie sa fac pentru a le putea tine pe timpul zilei undeva in spatiul public si sa am afisat pe ele o anumita reclama?
Inchiriati / concesionati un astfel de spatiu si incepeti activitatea.
Nu uitati sa aveti acest obiect de activitate autorizat si verificati daca mai aveti nevoie si de alte avize / autorizatii.
Succes.