Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Compensari ANAF
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Compensari ANAF

Buna ziua,
Va rog mult sa ma ajutati!
Am inspectie fiscala la PFA si contabilul meu m-a invata sa-mi fac salariu iar cei de la fisc nu vor sa-mi recunoasca nicio cheltuala cu salariu. Cum trebuie sa procedez sa mi se compenseze sanatatea de 5,5%, pensia de 10,5 % si 20,8% plus impozitul ce l-am platit ca salariat?:((
Multumesc mult!
Buna ziua,
Faceti o cerere catre Directia Finantelor Publice.