Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile camion
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile camion

daca pot si cum sa cumpar un camion cu fonduri europene pentru a lucra cu el pe comunitate
Intrebarea e neclara. Ce inseamna "pe comunitate"? Care e activitatea pe care o intelegeti prin "a lucra"?

Daca e vorba de o achizitie in regim de afacere privata, nu puteti.