avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1752 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile camion
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile camion

daca pot si cum sa cumpar un camion cu fonduri europene pentru a lucra cu el pe comunitate
Cel mai recent răspuns: Grigoroiu , utilizator 14:26, 9 Martie 2015
Intrebarea e neclara. Ce inseamna "pe comunitate"? Care e activitatea pe care o intelegeti prin "a lucra"?

Daca e vorba de o achizitie in regim de afacere privata, nu puteti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Idei de afaceri - infiintare gradinita (posibil accesare fonduri europene?) erdeicristina erdeicristina Buna ziua tuturor . vin din nou cu o intrebare .Va rog sa imi dati si mie niste sfaturi , in ceea ce priveste ideea de afacere ... am renuntat la serviciul meu ... (vezi toată discuția)
Afacerea de cultivare a ciupercilor alinabanu alinabanu as vrea sa-mi intemeez o afacere cu ciuperci as vrea sa aflu mai multe informatii despre fonduri europene.....si cum as putea incepe aceasta afacere? (vezi toată discuția)
Magazin alimentar-fonduri europene udangiu udangiu Am infiintat o societate (pe data de 19.11.2010) care are ca obiect de activitate, comertul cu amanuntul al produselor alimentare. Pot accesa fonduri ... (vezi toată discuția)