Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infiintare livada
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infiintare livada

Ce demersuri/ce documentatie trebuie depusa, unde se depune pentru infiintarea unei livezi?
Trebuie vreo aprobare in acest sens daca vreau sa-mi fac o livada pe terenul meu de 1 Ha?

Multumesc.
Adresati o cerere primariei in raza careia se afla terenul si solicitati schimbarea destinatiei (a categoriei de folosinta) din teren arabil in livada de pomi fructiferi.