Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... litigiu cu B.C.R.
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

litigiu cu B.C.R.

buna ziua! as putea cumpara un apartament de la un cetatean turc prin programul Prima Casa? mentionez ca apartamentul este ipotecat pentru suma de 215000 ron, mai are de achitat 145000 ron, iar in momentul de fata dosarul se afla la departamentul juridicde colectare al B.C.R.deoarece nu a mai platit rata de 10 luni! va multumesc!
de ce te complici? adreseaza-te direct bancii; locuinta este in mana sa daca este ipotecata/executata silit.
ok, am vorbit si singurul raspuns primit a fost acela ca dosarul se afla la departamentul juridic si ca voi primi un raspuns...a trecut o saptamana si nimic...nici nu vor sa imi dea un nr. de telefon de la acest departament. ei zic ca nu au...