Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Job absolvent de facultate
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Job absolvent de facultate

Sunt absolventa de Drept si caut de ceva vreme sa ma angajez. Nu am experienta, dar am o capacitate mare de munca, rezist la stres. Salariul nu conteaza foarte mult. Vreau doar sa asimilez cat mai multe, sa invat sa pot promova examenul de admitere in Barou. Caut un cabinet de avocatura in Bucuresti, unde sa pot invata cat mai multe. Nu conteaza nici orele petrecute la birou. Vreau sa asimilez cat mai multe, indiferent cat muncesc intr-o zi.
TilvarLavinia, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~