avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 999 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita

in 2011 am platit amenda pt rovinieta. Nu am platit si cei 28 euro pt folosirea drumurilor. in noiembrie 2014 un executoriu judecatoresc a cerut aprobarea pt executarea silita la judecatorie si a castigat Nu am stiut nimic de aceasta hotarare pana azi can d am primit somatie sa platesc in termen de o zi cei 28 de euro si 300 de lei cheltuieli executoresti.

e corct sa platesc ?
Cel mai recent răspuns: mirceas1955 , utilizator 14:47, 5 Martie 2015
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Poprire bani cont pentru rovinieta danydana danydana Buna. Intru direct in subiect. In decembrie 2010 am fost la munte fara rovinieta. In iunie 2011 am primit PV cu constatarea contraventiei: plata 28 euro ... (vezi toată discuția)
Executare fara somatie Lylyca Lylyca Bună ziua Am fost executată silit de un executor judecatoresc in baza , ghiciți ghicitoarea mea, a unui proces verbal de contravenție intocmit de CNANDR ... (vezi toată discuția)
Executare silita cnadnr bogdanaalex24 bogdanaalex24 Buna seara! In data 18.06.2011 si 19.06.2011, am fost surprins de camerele video ca am condus pe drumurile publice fara a avea rovinieta, am platit cele ... (vezi toată discuția)