Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Partaj judiciar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Partaj judiciar

Salut!,in calitate de parat am primit de la judecatorie rezolutia in care se specifica urmatoarele >respinge ca neintemeiata exceptia lipsei calitatii procesuale active si excepita inadmisibilitatii.Admite actiunea.
Ce sa inteleg ,ca am pierdut?...Pot sa fac recurs?, Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~