Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Drepturile urmasilor veteranilor de razboi- pot sa ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Drepturile urmasilor veteranilor de razboi- pot sa revendic 500 mp. de la Primarie?

Buna,tatal meu a fost veteran de razboi din pacate a decedat as dori sa stiu daca eu ca urmas as putea sa revendic de la primarie acei 500mp de teren?
Multumesc!

Editat de moderaor simonette12- motiv pct.1.2 din Regulament ( nu este necesar sa editati mesajele cu litere majuscule)
MARTA SIMONA PETRE, Avocat