Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Sentinta definitiva si irevocabila teren
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Sentinta definitiva si irevocabila teren

Dupa ramanerea definitiva si irevocabila a unei sentinte privind o suprafata de teren de 1ha- teren livada, primaria a decis sa anuleze suprafata de 1 ha.
Este posibil asa ceva?
Mentionez ca suprafata de teren exista rezerva si nu este data la nimeni.
Ce pot face?

Editat de moderator simonette12-motiv pct.1.2 din Regulament ( nu este necesar sa editati mesajele cu litere majuscule)
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
nu, nu exista asa ceva