avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 911 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Sentinta definitiva si irevocabila teren
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Sentinta definitiva si irevocabila teren

Dupa ramanerea definitiva si irevocabila a unei sentinte privind o suprafata de teren de 1ha- teren livada, primaria a decis sa anuleze suprafata de 1 ha.
Este posibil asa ceva?
Mentionez ca suprafata de teren exista rezerva si nu este data la nimeni.
Ce pot face?

Editat de moderator simonette12-motiv pct.1.2 din Regulament ( nu este necesar sa editati mesajele cu litere majuscule)
Ultima modificare: Vineri, 21 August 2015
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
Cel mai recent răspuns: ContSters363356 , utilizator 19:26, 21 August 2015
nu, nu exista asa ceva

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cetatean italian- cumparare imobil in romania larisa91 larisa91 Dumnealui nu are buletin de Romania, dar doreste sa cumoere un apartament doar pe numele lui, dar este casatorit cu un cetatean roman. Ce drepturi ar avea el ... (vezi toată discuția)
Drepturile urmasilor veteranilor de razboi- pot sa revendic 500 mp. de la primarie? ANGELAANTON ANGELAANTON Buna,tatal meu a fost veteran de razboi din pacate a decedat as dori sa stiu daca eu ca urmas as putea sa revendic de la primarie acei 500mp de ... (vezi toată discuția)
Conditii de prelungire a unui contract de inchiriere din vechiul fond locativ de stat popescuion1961 popescuion1961 Buna seara As vrea sa stiu daca la prelungirea contractului de inchiriere a unei locuinte din vechiul fond locativ de stat trebuie indeplinite anumite ... (vezi toată discuția)