Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... ACCESARE FONDURI EUROPENE PT TINERII REINTORSI DIN ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

ACCESARE FONDURI EUROPENE PT TINERII REINTORSI DIN STRAINATATE

AM VAZUT DE CEVA TIMP CUM CA TINERII DE LA ORAS POT PRIMI 50000 EURO DACA SE STABILESC IN MEDIUL RURAL, IN DOMENIUL AGRICULTURII.PROBLEMA ESTE CA AM 38 DE ANI CU DOMICILIU LA SAT SI TITLU DE REZIDENTA IN STRAINATATE VALABIL 10 ANI.AS DORI SA STIU PRIN CE MODALITATI AS PUTEA SA ACCESEZ FONDURI EUROPENE?MULTUMESC
Aceasta suma de 50000 euro sunt primiti in anumite conditii pe care trebuie sa le indepliniti.
Detaliile si conditiile pe care trebuie sa le indepliniti le puteti studia pe site:
[ link extern ]
Sunt 2 masuri care va pot fi de folos

Interventie moderator: Va rog sa nu mai scrieti mesajele cu caps lock-majusule. Multumesc
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari