avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 748 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... ACCESARE FONDURI EUROPENE PT TINERII REINTORSI DIN ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

ACCESARE FONDURI EUROPENE PT TINERII REINTORSI DIN STRAINATATE

AM VAZUT DE CEVA TIMP CUM CA TINERII DE LA ORAS POT PRIMI 50000 EURO DACA SE STABILESC IN MEDIUL RURAL, IN DOMENIUL AGRICULTURII.PROBLEMA ESTE CA AM 38 DE ANI CU DOMICILIU LA SAT SI TITLU DE REZIDENTA IN STRAINATATE VALABIL 10 ANI.AS DORI SA STIU PRIN CE MODALITATI AS PUTEA SA ACCESEZ FONDURI EUROPENE?MULTUMESC
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 07:00, 10 Martie 2015
Aceasta suma de 50000 euro sunt primiti in anumite conditii pe care trebuie sa le indepliniti.
Detaliile si conditiile pe care trebuie sa le indepliniti le puteti studia pe site:
[ link extern ]
Sunt 2 masuri care va pot fi de folos

Interventie moderator: Va rog sa nu mai scrieti mesajele cu caps lock-majusule. Multumesc
Ultima modificare: Marți, 10 Martie 2015
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Informatii despre infiintarea unui imm balika peter balika peter Buna ziua. As dori sa infiintez o fabrica de producere a polistirenului expandat,am teren cu toate utilitatiile,informatiile necesare pt. demararea ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene dragavei dragavei Accesarea de fonduri europene pentru un spatiu de recreere al copiilor. Mai exact,un loc in care parintii isi lasa copiii,in timp ce acestia isi fac ... (vezi toată discuția)
Fonduri nerambursabile pentru un salon de coafura intr-un spatiu rural anamaria prodan anamaria prodan BUNA! AS DORI SA STIU DACA SE POT OBTINE FONDURI NERAMBURSABILE PENTRU UN SALON DE COAFURA? AM CERTIFICAT PROFESIONAL IN MESERIILE FRIZER,COAFOR,MANICHIURA ... (vezi toată discuția)