Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Schimbari aduse locului de parcare ADP
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Schimbari aduse locului de parcare ADP

Buna ziua,

As dori sa stiu daca exista o baza legala pentru a putea aduce schimbari locului de parcare alocat de ADP (sector 6, in cazul meu).
Am 3 arbori in jurul parcarii si sunt foarte multe pasari, prin urmare, tot timpul am gainati pe masina.
As dori sa pun 4 stalpi metalici si un acoperis de policarbonat.
Mentionez ca am depus sesizari pentru toaletarea arborilor insa mi s-a raspuns ca dureaza pana la 2 ani pana se rezolva.
Multumesc!
Problema tualetarii copacilor intra in responsabilitatea serviciului specializat din primarie
Executarea de copertina,legal - nu va putea fi admisa,deoarece schimba aspectul domeniului public