Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Tratament fiscal pentru beneficii salariati
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Tratament fiscal pentru beneficii salariati

In cazul acordarii de beneficii angajatilor, care este tratamentul fiscal, atat angajat cat si angajator, la care se supun acestea? Acestea sunt beneficiile la care fac referire: serviciilor medicale - analize; activitatilor sportive; ochelarilor, la recomandarea medicului specialist; cursurilor seminariilor pentru dezvoltare personala; transportul in comun; abonament parcare; taxa lunara pentru gradinita si scoala.
Va multumesc!
Vedeti aceste link-uri
[ link extern ]

[ link extern ] /
Va multumesc!