Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Incepand cu luna mai angajatorul a oferit angajatilor ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Incepand cu luna mai angajatorul a oferit angajatilor sai abonamente ...

Incepand cu luna mai angajatorul a oferit angajatilor sai abonamente medicale la o clinica privata. Trebuie inregistrate in stat aceste abonamente ?
De asemenea angajatii au posibilitatea de a abona si membri de familie, costurlie fiind suportate de catre ei. Putem face aceste retineri angajatilor care doresc sa-si aboneze membri de familie?
Va multumesc,"
Abonament servicii medicale pentru salariat si familia sa. Care va fi tratamentul fiscal?
[ link extern ]