Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort de comun acord si partaj la notar
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort de comun acord si partaj la notar

eu si sotul meu am hotarat de comun acord sa divortam .nu avem copii.am putea sa divortam la notar? ce bunuri ar trebui sa impartim: el a venit in casatorie cu un apartament, stupi si camion de transport iar impreuna am cumparat un teren care este trecut pe PFA -ul meu,masina mica, stupi, pavilion iar cu ajutorul unui proiect european facut pe numele meu am construit o casa care nu e inca intabulata dar e aproape gata.ce drepturi am eu?suntem casatoriti de 5 ani iar eu am lucrat cu carte de munca tot timpul.
~ Conținut șters la cerere ~