Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... ajutor pentru caldura
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

ajutor pentru caldura

cind am completat formularul eram 3 persoane declarind venit 5mil si alocatia fetei la scurt timp sotul meu a plecat la fratele lui in spania poate ii gaseste ceva de munca .
raminind 2 persoane nu am mers la primarie sa declar ca mi sa modificat venitul (cel care avea venit era sotul meu) deci eu si fata aveam venit de 420mii lei(alocatia) la intretinere m-au scazut cu o persoana, pot pati ceva?

daca nu a ti depasit plafonul ..nu era necesara modificarea
As dori sa stiu daca in asociatii se trece pe chitanta suma alocata pt caldura?
proprietaru, utilizator
nu ,intotdeauna mi sa trecut totalul de plata dupa tabel in chitanta