Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... FOTO RADAR DIN CARE NU REIESE NUMAR INMATRICULARE
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

FOTO RADAR DIN CARE NU REIESE NUMAR INMATRICULARE

BUNA.AM PIERDUT UN PROCES LA JUDECATORIA NOVACI IN CARE AM CERUT ANULAREA PV EMIS DE CATE IPJ GORJ,INTRUCAT PLANSELE FOTO IN CARE ERAM SURPRINS CU 102KM/ORA NU LASAU SA SE VADA NR DE INMATRICULARE SI NICI MARCA MASINII.ACUM AM DREPT DE RECURS IN 30 DE ZILE SI VA CER SA MA AJUTATI .INTRUCAT JUDECATORUL NU A BINEVOIT NICI MACAR SA MA ASCULTE LA PROCES.CE POT FACE IN CONTINUARE?.MULTUMESC ANTICIPAT PT RASPUNS.
Eu pot sa va spun ce sa faceti, unde si cum sa-l reclamati pe judecator, dar nu v-ar folosi la nimic! Va trimit un mesaj privat!