Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA norma de venit
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA norma de venit

In cazul PFA care desfasoara activitatii agricole si am platit impozit pe norma de venit , mai este necesar sa depunem alte declaratii pentru impozit pe venit? Nu era normal sa platim impozit ca si persoana juridica adica 16% din venit?
george-neagu, moderator
Alina Badea, Avocat