Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de munca timp partial
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de munca timp partial

Buna ziua!
As vrea sa fac un contract de munca cu timp partial (salariatul este angajat cu functia de baza la o alta societate), iar timpul de lucru sa fie 5 ore/luna si salariul brut 50 lei/luna.
Este corect?
Este corect , cum doriti sa procedati.
Multumesc!