Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale renuntare la cetatenia romana
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

renuntare la cetatenia romana

Buna ziua
as dori sa intreb unde as putea sa ma interesez sau sa gasesc pe net informatii referitoare la renuntarea la cetatenia romana in favoarea altei cetatenii
mai exact as vrea sa intreb daca se pot face confuzii de nume in speta fiind vb de Dosar nr. 166R/2007
Va multumesc
Consultati site-ul ministerului justitiei, sectiune totul despre cetatenie

[ link extern ]