Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Calitatea de contestator
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Calitatea de contestator

Buna ziua,

In cazul unui proces cu obiectul \"contestaţie la executare suspendarea executarii silitei\" la care ma reprezinta un avocat, calitatea de constestator o am eu? sau avocatul ? Intreb deoarece avocatul ma informat ca contestatia este depusa, insa pe portalul " portal.just.ro" nu gasesc nici un proces pe rol in care sa apara si numele meu. Ar fi fost normal sa gasesc pe portal un dosar, in care la sectiunea parti sa apara numele meu, ca si contestator?
Va multumesc!
CristianPCristian, utilizator
Dvs sunteti contestator.
Da, trebuie sa regasiti pe portal.
rugati avocatul sa va dea nr de dosar.
Nu neglijati, daca n-a depus,riscati sa pierdeti termenul in care puteti contesta.