Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... cod boala K74
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

cod boala K74

buna .ziua.va rog sa mi spuneti codul de boala K74 in ce grad de handicap se incadeaza...AM facut contesttatie si de la grav accentuat. ok .si acum si mai mult ia dat mediu...va rog sa ma lamuriti.. unde se incadreaza .e vorba de copilul meu care e suferind cu fibroza hepatica congenitala.va multumesc
Interventie moderator:
:rtfm:

1. Nu e nevoie sa repetati intrebarea sau sa reveniti cu alt topic pentru aceeasi problema (chiar daca v-ati deschis alt cont).

2. Cand cineva va sti raspunsul la intrebarea dvs. il va posta aici.

3. Trebuie numai sa aveti rabdare, este sfarsit de saptamana si multi dintre noi nu suntem pe forum.
Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane
ok multumesc .astept